Czym jest MyFishing?

Czym jest my www.myfishing.pl?  Odpowiedź na to pytanie zna każdy kto przez życie niesie ze sobą jakąś pasje. To ona odpowiada za powstanie setek tysięcy portali takich jak ten. W moim przypadku nie było inaczej. Moja pasja – wędkarstwo  przyprawione odrobiną twórczych zapędów pchnęło mnie do stworzenia tego portalu. Nie jestem w stanie opisać w kilku słowach czym jest wędkarstwo. Jest tyle rożnych aspektów, rożnych czynników, które powodują, że dla tak wielu sport ten stał się niczym tlen – wręcz niezbędny do życia. Wędkowanie jest czymś co zmusza nas do wstawania o trzeciej nad ranem tylko po to, aby mieć choćby cień szansy na pojedynek z wymarzoną rybą. Wędkarstwo to dziedzina, na której zgłębianie jesteśmy wstanie poświecić całe życie wiedząc, że jest ono nie do zgłębienia. Wędkarstwo zaskakuje nas na każdym kroku, uczy i zmusza do doskonalenia się. Wędkarstwo to wór pełen niesamowitych wspomnień i opowieści, wzlotów i upadków, radości oraz nierzadko złości. Wędkarstwo to drzwi do świata przyrody i jednocześnie pretekst żeby je przekroczyć. Wędkowanie to po prostu sposób na życie.
Mówi si, że podążanie za swoja pasją to najlepsza droga jaka można obrać. Ja podążając za swoją stworzyłem myfishing.pl, aby pokazać wam jak wygląda „MyFishing”, mój sposób na życie. Do głowy przychodzi mi jeszcze taki przykład. Powiedzmy, ze jadę autobusem, który właśnie mija malutki „ciurek”- dla innych podróżnych nic nie znaczący,  a dla mnie?
Dla mnie to kolejna potencjalna przygoda, kolejne wyzwanie, kolejna okazja do doskonalenia umiejętności i być może szansa na przeżycie niezapomnianych emocji. Z „gałami” wlepionymi w szybę zaczynam analizować: Co tam może pływać? Jaka taktykę bym obrał? Gdzie bym szukał potencjalnych stanowisk ryb? itd itd…  Jeśli ktoś ma podobnie jak ja -i mowa tu o wszelkiej maści pasjach, zajawkach, hobby – to na pewno rozumie czym jest myfishing.pl. Jeśli siedząc samotnie w deszczu na szycie góry pośrodku niczego, zmarźnięty i wyczerpany cieszysz się jak dziecko trafiłeś w dobre miejsce.

MY FISHING

Portal powstał również abyś i ty mógł pokazać swoją pasję, pokazać swoje „MyFishing”, swój sposób na życie.